Nasze motto

Najwyższa jakość usług, to główny cel, do którego dążą nasi pracownicy, wykorzystując całą swoją wiedzę i długoletnie doświadczenie oraz gwarancja Państwa satysfakcji.

 

 

Nasza firma jako wykonawca dopuszczony do prowadzenia prac na sieciach ma możliwość wykonywania przyłączy wody, gazu i kanalizacji do państwa budynków. Nie boimy się nowych wyzwań i nowatorskich rozwiązań, które niejednokrotnie dostosowujemy do procesów technologicznych i indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Instalacje dla Twojego domu czy firmy to nasza specjalność
Jesteśmy na rynku od 1995 roku

Mamy wiedzę i doświadczenie poparte certyfikatami i uprawnieniami, które zdobywamy poszerzając naszą wiedzę na konferencjach i kursach tematycznych dotyczących branży instalacyjnej. Posiadamy autoryzacje wielu producentów, które uprawniają nas do prowadzenia serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego sprzedawanych i instalowanych przez nas urządzeń.

Obsługujemy naszych klientów kompleksowo, zapewniając:

 doradztwo

 projektowanie

 sprzedaż i dostawę towarów

 wykonawstwo

 serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Nasze podwórko to:

 Instalacje gazowe

 Instalacje grzewcze (C.O.)

 Kolektory słoneczne  (instalacje solarne)

 Panele fotowoltaiczne

 Instalacje wodnokanalizacyjne

 Pompy ciepła

 Klimatyzacja i wentylacja

 Rekuperatory powietrza

 Kominki grzewcze

Działamy na rynku od 1995 roku. Przez cały ten czas, poszerzając wiedzę i doświadczenie staramy się, aby znakiem rozpoznawczym naszej firmy były wysokiej jakości usługi, które wykonujemy między innymi na terenie Bielska-Białej, Czechowic-Dziedzic, Goczałkowic-Zdrój, Pisarzowic, Bestwiny, Pszczyny, Cieszyna, Jaworza, Jasienicy, Żywca, Godziszki oraz Szczyrku, a także w wielu innych mniejszych czy większych miejscowościach.

Oprócz wysokiej jakości świadczonych usług nasza firma słynie także ze stosowania wysokiej klasy materiałów, co zapewnia długoletnią i bezawaryjną funkcjonalność instalacji. Na nasze usługi udzielamy pisemnej gwarancji. Zapraszamy.