Nasze motto

Najwyższa jakość usług oraz zadowolenie klientów to główne cele, do których dążą nasi pracownicy. Wykorzystując całą swoją wiedzę i długoletnie doświadczenie zadbamy o fachową realizację Twojego projektu.

Nasza firma jako wykonawca dopuszczony do prowadzenia prac na sieciach ma możliwość wykonywania przyłączy wody, gazu i kanalizacji do budynków. Nie boimy się nowych wyzwań i nowatorskich rozwiązań, które niejednokrotnie dostosowujemy do procesów technologicznych oraz indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Instalacje dla Twojego domu czy firmy to nasza specjalność.
Jesteśmy na rynku od 1995 roku

Mamy wiedzę oraz doświadczenie poparte certyfikatami i uprawnieniami, które zdobywamy poszerzając naszą wiedzę na konferencjach i kursach tematycznych dotyczących branży instalacyjnej. Posiadamy autoryzacje wielu producentów, które uprawniają nas do prowadzenia serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego sprzedawanych oraz instalowanych przez nas urządzeń.

Obsługujemy naszych klientów kompleksowo, zapewniając:

 doradztwo

 projektowanie

 sprzedaż i dostawę towarów

 wykonawstwo

 serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Jesteśmy autoryzowanym partnerem LOXONE oraz licencjonowanym serwisem IMMERGAS!

Nasze podwórko to:

 Instalacje gazowe

 Instalacje grzewcze (C.O.)

 Automatyka budynkowa

 Inteligentne rozwiązania dla domu

 Panele fotowoltaiczne

 Instalacje wodnokanalizacyjne

 Pompy ciepła

 Klimatyzacja i wentylacja

 Rekuperatory powietrza

 Kolektory słoneczne  (instalacje solarne)

Działamy na rynku od 1995 roku. Od lat poszerzamy naszą ofertę i wzbogacamy doświadczenie, dzięki czemu naszym znakiem rozpoznawczym są wysokiej jakości usługi oraz wiedza z zakresu najnowszych rozwiązań w dziedzinie instalacji.

Obszar naszego działania to: Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Goczałkowice-Zdrój, Pisarzowice, Bestwina, Pszczyna, Cieszyn, Jaworze, Jasienica, Żywiec, Godziszka oraz Szczyrk, a także liczne mniejsze czy większe miejscowości na Podbeskidziu.

Oprócz wysokiej jakości świadczonych usług nasza firma słynie także ze stosowania wysokiej klasy materiałów, co zapewnia długoletnią i bezawaryjną funkcjonalność instalacji. Na nasze usługi udzielamy pisemnej gwarancji.

Zapraszamy.